Strona główna
Księga istnieje od 2 X 2003 i jak dotąd pojawiło się sześć wpisów :-)

Księga Gości - Przeglądanie

Dopisz się do księgi

A oto kilka opinii o naszej stronie - znalezionych w necie i w skrzynce mailowej:

- Bardzo dobra witryna. Autorka sumiennie ją rozbudowuje i często aktualizuje. W oczy rzuca się starannie podzielona twórczośc poety, jest zyciorys, sporo tekstów, są nawiązania innych twórców do dziela Jasieńskiego. Podziwiac mozna tylko, że autorka w tak młodym wieku (zaczęła prowadzic tę stronę będąc w liceum) ma już bardzo sprecyzowane zainteresowania literackie, i że nie są to wiersze Stachury śpiewane przez Stare Dobre Małżenstwo, ale własnie - Jasieński, poeta rewolucyjny. Stokrotne gratulacje! (opinia zamieszczona na stronie http://kolebuk.w.interia.pl/linki.htm)

- strona, która tworzysz tak długo i z pasja, jest naprawdę fantastyczna. niezmiernie pomogła mi rok temu w przygotowaniu do olimpiady polonistycznej (w małych Suwałkach, gdzie mieszkam, nie sposób dostac poezji Jasienskiego, nie mówiac juz o prozie!) - dzięki serdeczne (przeczytane w mailu)

- bardzo dziękuję za Waszą stronę - rewelka! (przeczytane w mailu)

- Jestem pod wielkim wrazeniem tworzonej przez Pania strony internetowej poswieconej Brunonowi Jasienskiemu. Bardzo podoba mi sie idea rozpowszechniania dziel tego wspanialego autora, w czasach dzisiejszych w duzym stopniu niestety zapomnianego, nie odbierajacego naleznej mu czci. Szczegolna pochwala nalezy sie Pani za umieszczenie na stronie noweli "Klucze" - niewykluczone, ze w ten sposob uratowala ja Pani przed zupelnym zapomnieniem. Krotko mowiac - wykonuje Pani swietna robote! (przeczytane w mailu)

- nie zachwycam się zwykle stronami z poezją, ale twoja strona zrobiła na mnie duze wrażenie: Przede wszystkim duzo tekstów (lubię serwisy do czytania, a nie do ogladania). Po drugie niezwykle oszczędny wystrój stron. Co prawda robi to wrażenie stawiania pierwszych kroków w HTML, ale ja akurat wolę takie strony niż kolorowe kociokwiki. Dobrze ze takich treściwych stron w internecie jest coraz więcej. (przeczytane w mailu)

-jestem zachwycona wasza strona www. Od wielu lat interesuje się językiem futurystów a w szczególności językiem poetyckim B. Jasieńskiego. Ta strona pozwoliła mi odkryc Jasieńskiego na nowo. Szczere gratulacje (przeczytane w mailu)

- Znakomite zrodlo wiedzy o kims, kto nieslusznie i koniunkturalnie zostal zapomniany i niemal pogrzebany (haslowo) (przeczytane w mailu)

- spartanska w formie i sybarycka w tresci (przeczytane na forum)

- Pragne pogratulowac tak profesjonalnie zaprojektowanej strony poswieconej B.Jasienskiemu(przeczytane w mailu)

- dobrze, ze ktos byl tak madry i zorganizowal strone o tym poecie, ktorego, mysle nie trzeba opiewac w wielkich slowach i w szumnych epitetach. dźękujemy ci za to napisane o brunońe jaśeńskim (przeczytane w mailu)

- Jestem pod wrazeniem Panstwa strony internetowej o Jasienskim (2004, przeczytane w mailu od Marci Shore, autorki ksiażki "Kawior i popiół")

Dziekuję Wszystkim bardzo - piszcie, piszcie! To pomaga :-)